Popis
Technické parametry
Skládací vozík na trhu
Už vás nebaví tahat více tašek při cestování nebo nakupování? Tento skládací tržní vozík je dokonalým řešením! Použijte tento skládací vozík s gumovými kolečky, abyste si zachránili ruce a užili si procházku z obchodu s potravinami.
Pohodlná kola! S tímto skládacím vozíkem na trhu je návštěva supermarketu pohodlnější. Použijte tento nákupní košík AT Home, abyste si zachránili ruce a užili si zábavu při procházce obchodem s potravinami.
Detaily produktu
| název | skládací vozík na trhu |
| Modelové číslo | XJG8130 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 50 KG |
| Velikost košíku | 30*40*31 cm |
| Otevřená velikost | 34*59*44 cm |
| Velikost balení | 92*39*60 cm, 7 ks v kartonu |
| Kontejner | 900ks v 20GP, 2400ks ve 40HQ |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |







Dostupné barvy

Vlastnosti produktu
• Unikátní design pro lezení po schodech: Skládací tržní vozík vybavený 3 otočnými kolečky, speciálně používaný pro lezení po schodech. Díky kolům si dobře vede na různých terénech, jako jsou schody, tráva, špína a štěrk.
• Super nosnost: Skládací rám vozíku je vyroben ze silné hliníkové slitiny, je odolný proti korozi a je odolný a lze jej používat mnoho let. Pojme těžké a velké předměty a unese asi 50 kilogramů předmětů.
• Víceúčelový: Skládací tržní vozík lze převést na malý vozík, do kterého lze umístit těžké nebo velké předměty. Můžete jej použít jako nákupní košík, nákupní košík s potravinami, pomocný vozík při nakupování, práci nebo cestování.
• Pohodlné skladování a montáž: použití skládací konstrukce, úložného a přepravního prostoru je velmi malé. Ještě důležitější je, že v balení jsou podrobné montážní pokyny. Lze jej snadno nainstalovat během několika minut.
O naší továrně
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderní společnost skupiny sestávající z Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. a Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., která má nezávislý výzkum a vývoj, nezávislou výrobu a nezávislý prodejní tým.
Hlavní předmět podnikání: návrh, vývoj a prodej různých supermarketových vozíků, logistického vybavení, nákupních košíků z plastů, spojovacího materiálu na míru, ložisek, koleček, kovových forem, vstřikovacích forem a dalších produktů.

Certifikáty
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Veletrh

Roh vzorkovny

Populární Tagy: skládací trhový vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Odeslat dotaz












