Popis
Technické parametry
Přenosný skládací vozík je jednou z největších radostí každého obyvatele města, ať už jde o cestu do obchodu s potravinami, do prádelny nebo jen převážení věcí z bodu A do bodu B. Mnohými láskyplně označované jako „vozíky babičky“, stačí nést náklad s potravinami do az obchodu, abyste si uvědomili nezbytnost a užitečnost těchto vozíků. (Pokud jste někdy měli pocit, že se vám pod koupenou váhou zlomí ruka, víte, o čem mluvím...) S tím, jak jsou osobní nákupní vozíky stále populárnější, díky novým inovacím v průběhu let jsou stále více uživatelsky přívětivé a nyní mnoho produktů zahrnuje vyjímatelné vložky do tašek, kryté vložky a kolečka, které vám pomohou jít nahoru elegantnějším způsobem.
Detaily produktu
| název | přenosný skládací vozík |
| Modelové číslo | XJG8130 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 50 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*40*31 cm |
| Otevřená velikost | Rozměry 34*59*44 cm |
| Velikost balení | 92*39*60cm, 7ks v kartonu |
| Kontejner | 900ks v 20GP, 2400ks v 40HQ |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |

Vlastnosti přenosného skládacího vozíku
• Jedinečný design pro lezení po schodech: Přenosný skládací vozík je vybaven 3 otočnými kolečky, speciálně používanými pro lezení po schodech. Díky kolům funguje dobře na různých terénech, jako jsou schody, tráva, hlína a štěrk.
• Super nosnost: Skládací rám vozíku je vyroben ze silné hliníkové slitiny, nerezavějící a odolný a může být používán po mnoho let. Pojme těžké a rozměrné předměty a unese asi 50 kilogramů předmětů.
• Multi-purpose: The foldable trolley can be used as a shopping cart, grocery cart, utility cart when shopping, working or traveling.
• Pohodlné skladování a montáž: použití skládací konstrukce, úložný a přepravní prostor je velmi malý. K sestavení není potřeba žádné nářadí, obsluha je snadná pro každého.
Naše výhody
1. Poskytujeme jednokrokový servis, design, výrobu a balení
2. Špičková kvalita, konkurenceschopná cena a dobré služby
3. Bohaté zkušenosti s designem a výrobou polic
4. Materiál šetrný k životnímu prostředí, odolná struktura

Populární Tagy: přenosný skládací vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Skládací ruční vozíkOdeslat dotaz












