Robustní nákupní vozíky pro seniory
Popis
Technické parametry
Pevné nákupní vozíky pro seniory jsou vyrobeny z aero hliníkového materiálu, takže jsou velmi odolné a lehké. Prodloužená část hlavního rámu se používá jako rukojeť, což usnadňuje tlačení a tahání.
S objemem 35 l poskytuje dostatečný prostor pro přenášení různých věcí. Konstrukce kola umožňuje pohodlnější a pracnější práci při přesunu a přepravě.
Složení a otevření trvá jen jednu sekundu, snadné ovládání. Tento vozík lze použít pro nákupy, praní prádla, divoké kempování atd.
Detaily produktu
| název | robustní nákupní vozíky pro seniory |
| Modelové číslo | XJG8129 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 50 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*40*31 cm |
| Otevřená velikost | Rozměry 34*59*44 cm |
| Velikost balení | 92*39*60cm, 7ks v kartonu |
| Kontejner | 900ks v 20GP, 2400ks v 40HQ |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |




Vlastnosti pevných nákupních vozíků pro seniory
1. Materiál z hliníkové slitiny, díky čemuž je vozík ultralehký, snadno se nosí.
Kapacita 2,35 l, může vložit spoustu položek, uspokojit vaše každodenní nákupní potřeby.
3. Kolečka na šplhání po schodech, usnadňují to, když jdou nahoru, zejména pro seniory, děti, ženy v domácnosti atd.
4. Jedna sekunda pro otevření a složení vozíku, snadné pro uložení v autě nebo v jakémkoli rohu doma.
5. Lehký a flexibilní, lze jej složit a přenášet.
6. Lze jej také umístit do kufru malého auta pro zálohování.
7. Skvělé tvary, super snadné použití pro každého.
8. Skládací pro snadné složení, kam jdete.
9. Kvalitní tlumená odolná kola.
10. Nerez, snadno se čistí.
O naší továrně
V květnu 1997 byla založena Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
V květnu 2002 byla založena Jiaxing xingteng Caster Co,ltd.
V únoru 2006 požádal o ochrannou známku „TENG“ po celém světě
V červenci 2008 prošel mezinárodním certifikátem systému kvality ISO9001-2000
V květnu 2011 projít auditem BV
V březnu 2017 získal certifikát ROHS 2.0
V září 2019 byla založena společnost Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
V srpnu 2020 získala společnost Xingteng další patent na vynález, který schválil americký patentový úřad.

FAQ
1.Jaké obchodní podmínky můžete dělat? Jaké budou vaše platební podmínky?
Obchodní podmínky: FOB, EXW, CNF/CFR.
Platební podmínky: T/T, L/C, PayPal.
2. Mohu získat vzorky zdarma?
Ano, vzorky budou zdarma, ale musíte zaplatit náklady na odeslání a celní odbavení.
3.Jaká bude vaše doba vedení?
15-30 dní pro stávající modely; 30-45 dní pro nové modely.
4.Mám nové návrhy, můžete otevřít formy na fóru?
Ano, máme profesionální designérský tým. Jen připomeňte, že bude požadováno množství.
5.Dovoz z Číny, můžete nám pomoci zařídit?
Jistě.Máme také profesionální logistické týmy.Pomůžeme zákazníkovi zajistit dodávku.
6.A co kvalita vašich produktů?
Pokud jde o kvalitu, máme tovární QC& QA tým a je k dispozici certifikace třetí strany.
Populární Tagy: robustní nákupní vozíky pro seniory, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Skládací nákupní vozíkOdeslat dotaz











