Popis
Technické parametry
V posledních letech se přetahování všech druhů nákupních vozíků do obchodu v supermarketu stalo novou módou a malé skládací vozíky jsou stále populárnější. Protože stylový, krásný a praktický nákupní vozík nejen osvobozuje vaše ruce a ramena, ale také vás postaví do popředí módy.
Robustní nákupní vozíky pro seniory jsou v současné době první volbou pro domácí výrobky na ochranu životního prostředí. Jeho vzhled postupně nahrazuje jednorázové plastové tašky a má výhody volného času, praktičnosti a ochrany životního prostředí.
Podrobnosti o produktu
| Jméno | robustní nákupní vozík pro seniory |
| Číslo modelu | XJG8075 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 15 kg |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Velikost košíku | 39 * 30 * 30 cm |
| Otevřená velikost | 90,5 * 38 * 43,5 cm |
| Velikost balení | 86 * 40 * 62 cm, 10ks / karton |
| Materia | vysoce kvalitní hliníková slitina |
| Kolo | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300ks |






Vlastnosti robustního nákupního vozíku pro seniory
1. Vysoká kvalita: Robustní hliníková rámová konstrukce má pevnost a trvanlivost. Dodává se s odnímatelnou vodotěsnou látkovou taškou Oxford.
2. Univerzální kolo: Se dvěma zadními koly může vozík snadno a hladce projíždět různými terény, snadno se pohybuje a přepravuje, šetří práci.
3. Pohodlí: Skládací design se snadno přenáší nebo ukládá. Skládací rám umožňuje vozíku zabírat méně místa při skladování.
4. Multifunkční: Je velmi vhodný pro každodenní obchody s potravinami, nakupování, vyzvednutí prádla nebo denní přepravu. Je také velmi vhodný pro jízdu metrem nebo rychle do rohového obchodu s potravinami, místní lahůdky, pekárny nebo obchodu se smíšeným zbožím.
Naše továrna
V květnu 1997 byla založena společnost Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
V květnu 2002 byla založena společnost Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
V únoru 2006 požádal o ochrannou známku "TENG" po celém světě
V červenci 2008 absolvoval certifikát mezinárodního systému kvality ISO9001-2000
V květnu 2011 absolvujte audit BV
V březnu 2017 získal certifikát ROHS 2.0
V září 2019 byla založena společnost Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
V srpnu 2020 získal Xingteng další patent Na vynález, který schválil americký patentový úřad.

FAQ
1 . Jste továrna nebo obchodní společnost?
Odpověď: Jsme profesionální výrobce a obchodní společnost od roku 1997.
2. Mohu získat vzorky zdarma?
Odpověď: Ano, vzorky jsou k dispozici pro většinu, náklady na dopravu budou účtovány.
3. A co váš zákaznický servis?
Odpověď: Máme zkušeného odborníka na produkty, který vám poskytne ty nejlepší služby.
4.Jak mohu věřit vaší kvalitě?
Odpověď: Náš výrobek prošel certifikátem kvality ISO9001 a výrobek se prodává po celém světě po celá desetiletí.
Populární Tagy: robustní nákupní vozík pro seniory, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Skládací vozíkOdeslat dotaz











