Popis
Technické parametry
Ušetřete si námahu a použijte dvoukolový vozík k převážení těžkých předmětů. Skládací vozík poskytuje rychlý a pohodlný úložný prostor pro téměř jakýkoli projekt. Tento skládací vozík je vyroben z lehké hliníkové slitiny a může vám pomoci přepravovat veškeré těžké zboží po dlouhou dobu.
Rukojeť s měkkou pěnou na nákupním košíku vám usnadní cestování. Zadní kolečka nákupního vozíku zajišťují plynulost na silnici. Tento dvoukolový vozík je velmi vhodný pro nakládání potravin, nářadí, prádla, vybavení atd., aby vám pomohl různými způsoby. Po dokončení nákupu se skládací vozík složí a lze jej snadno uložit ve vašem domě nebo kufru auta.
Detaily produktu
| název | dvoukolový vozík |
| Modelové číslo | XJG8075 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 15 kg |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 39*30*30 cm |
| Otevřená velikost | 90,5*38*43,5 cm |
| Velikost balení | 86*40*62 cm, 10ks/karton |
| Materia | vysoce kvalitní hliníková slitina |
| Kolo | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 ks |

Vlastnosti dvoukolového vozíku
• Vysoká kvalita: Robustní hliníková rámová konstrukce má pevnost a odolnost. Dodává se s odnímatelnou voděodolnou látkovou taškou Oxford.
• Velká kapacita: Velikost koše je 39*30*30cm, s objemem 35L, tento nákupní košík pojme různé zboží, dostatečně velký pro každodenní použití.
• Pohodlný design: Rukojeť je pokryta měkkou pěnou, může chránit naše ruce při používání.
• Pohodlí: Skládací design se snadno přenáší nebo skladuje. Skládací rám umožňuje, aby vozík při skladování zabíral méně místa.
• Lehký: Materiál je hliníková slitina, takže vozík je ultra lehký, pouze 2,5 kg, takže je vhodný spíše pro seniory nebo děti.
• Multifunkční: Je velmi vhodný pro každodenní obchody s potravinami, nákupy, vyzvednutí prádla nebo každodenní odvoz. Je také velmi vhodný pro jízdu metrem nebo rychle do rohového obchodu s potravinami, místního lahůdkářství, pekárny nebo večerky.
Populární Tagy: dvoukolový vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Skládací nákupní košíkOdeslat dotaz











