Popis
Technické parametry
Skládací skládací vozík
Už vás nebaví vláčet se se spoustou tašek v rukou a pažích při nakupování nebo cestování? Už vás nebaví šplhat po schodech a nosit tašky v rukou, když se vracíte z nákupu v supermarketu? Skládací skládací vozík vyrobený společností Jiaxing Xingjie Machinery může ve vašem životě znamenat velkou změnu!
Ať už jdeš do obchodu s potravinami, do prádelny nebo jen převážíš věci z bodu A do bodu B, skládací skládací vozík je jednou z největších radostí každého obyvatele města. Mnohými láskyplně označované jako „vozíky babičky“, stačí nést náklad s potravinami do az obchodu, abyste si uvědomili nezbytnost a užitečnost těchto vozíků. (Pokud jste někdy měli pocit, že se vám s kupovanou váhou zlomí ruka, víte, o čem mluvím...)
Vzhledem k tomu, že osobní nákupní vozíky jsou stále populárnější, nové inovace v průběhu let je učinily uživatelsky přívětivějšími a nyní mnoho produktů zahrnuje vyjímatelné vložky do tašek, kryté vložky a kolečka, které vám pomohou jít nahoru elegantnějším způsobem.
Detaily produktu
| název | skládací skládací vozík |
| Modelka | XJG8066 |
| Kapacita | 42L |
| Nosnost | 70 kg |
| Hmotnost | 3,55 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*30*45 cm |
| Otevřená velikost | Rozměry 94*45*42 cm |
| Velikost balení | 100*38*36cm/9ks |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem |
| Kolo | 63mm/90mm, PP/PP,PVC |

Vlastnosti skládacího skládacího vozíku
1. Správná kapacita: S objemem 42 l může tento skládací skládací vozík přepravovat různé zboží, což je velká pomoc našeho každodenního života.
2. Vysoká kvalita: Konstrukce rámu z nerezové oceli má dobrou pevnost a odolnost.
3. Otočné kolo: Díky konstrukci čtyř kol s nápravou může pojízdný nákupní vozík snadno a hladce projet různé terény.
4. Pohodlí: Skládací design se snadno přenáší nebo skladuje. Skládací rám umožňuje, aby vozík při skladování zabíral méně místa.
5. Multifunkční: Je velmi vhodný pro každodenní obchody s potravinami, nákupy, vyzvednutí prádla nebo každodenní přepravu. Je také velmi vhodný pro jízdu metrem nebo rychle do rohového obchodu s potravinami, místního trhu, pekárny nebo večerky.
Populární Tagy: skládací skládací vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Skládací skládací vozíkOdeslat dotaz









