Kovový skládací nákupní vozík na zavazadla
Popis
Technické parametry
Kovový skládací nákupní vozík na zavazadla
Kovový skládací nákupní vozík na zavazadla je zakončen vysoce kvalitním nátěrem vysoce kvalitním nátěrem. Díky 109 l velké kapacitě unese celou řadu věcí. Díky čtyřem otočným kolečkům lze vozík snadno táhnout a tlačit, což je vhodné pro pohyb a přepravu. Skládání a otevírání zabere jen jednu sekundu, takže se snadno uskladní v autě nebo ve skříni našeho domu, když se nepoužívá. Tento skládací nákupní košík je ideální volbou v našem každodenním nákupním životě.
Detaily produktu
| název | kovový skládací nákupní vozík na zavazadla |
| Modelka | XJG8078 |
| Kapacita | 109L |
| Nosnost | 30 KG |
| Hmotnost vozíku | 4,6 kg |
| Velikost koše | 59*40,5*45 cm |
| Otevřená velikost | 103*54*58,5 cm |
| Velikost balení | 110*10*52 cm, 2 ks/karton; 870ks/20GP, 2360ks/40HQ |
| MOQ | 870 ks |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem barvy |
| Kolo | 240 mm/130 mm; PP/EVA |







Balení:
Detail balíčku: Balení lze přizpůsobit podle požadavku zákazníka.
Podrobnosti o dodání: Záleží na objednaném množství, obvykle to trvá 20-25 dní po potvrzení objednávky.
Lodní doprava:
Pokud je čas naléhavý, vybíráme nejvhodnější expres pro malá balení.
Zboží zasíláme letecky nebo po moři, pokud je zboží těžké a dodací lhůta je dostačující
Zasíláme zboží do vašeho skladu, pokud máte vlastní přepravce.
FAQ:
1. Jste továrna nebo obchodní společnost?
A: Jsme profesionální výrobce a obchodní společnost od roku 1997.
2. Mohu získat vzorky zdarma?
Odpověď: Ano, vzorky jsou k dispozici většinou, náklady na dopravu budou účtovány.
3. A co váš zákaznický servis?
Odpověď: Máme zkušeného odborníka na produkty, který vám poskytne nejlepší služby.
4. Jak mohu věřit vaší kvalitě?
Odpověď: Náš produkt prošel certifikátem kvality ISO9001 a výrobek se prodává po celém světě po celá desetiletí.
Výhody naší továrny:
1. Profesionální výrobce nákupních vozíků od roku 1997.
2. K dispozici je bezplatný vzorek.
3. Krátká dodací lhůta
4. Tým R&D se zabývá návrhem a patentem nových produktů
5. Certifikát ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Přísný systém řízení kvality s naším vlastním pokročilým testovacím strojem.
7. Profesionální tým poprodejních služeb.
8. Při běžném používání kola je záruční doba na smluvní zboží jeden rok od data dodání.
9. OEM& ODM přijatelné.
10. Země na produktech je přijatelná.
11. Balíček lze přizpůsobit.
12. Rychlá a efektivní reakce do 24 hodin.
13. Platební podmínky: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, hotovost.
14. Teng caster může dodávat široký sortiment koleček a kol&související hardware.
15. Každý zákazník' s požadavek může být k dispozici.


Populární Tagy: kovový skládací nákupní vozík na zavazadla, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Dvojice
NeOdeslat dotaz












