Popis
Technické parametry
Novou módou se v posledních letech stalo tahání různých skládacích skládacích vozíků do supermarketu a stále populárnější jsou lehké skládací vozíky. Protože módní, krásný a praktický nákupní košík nejen osvobodí vaše ruce a ramena, ale také vám umožní stát se na špici módy.
Detaily produktu
| název | skládací skládací vozík |
| Modelové číslo | XJG8069 |
| Kapacita | 63L |
| Nosnost | 50 kg |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Velikost košíku | 52*32*38 cm |
| Otevřená velikost | 33*38*58cm (délka rukojeti: 42 cm) |
| Velikost balení | 44,5*18*67 cm, 2 KS/karton. 1043 PCS v 20GP, 2534 PCS ve 40HQ |
| Materiál košíku | PP plast |
| Materiál tyče | Hliník |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |
| Barva | plně barevné, lze přizpůsobit podle vašeho požadavku |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |
| aplikace | Nákupy, venkovní piknik, kancelář, škola atd |

Vlastnosti skládacího skládacího vozíku
1. Velkokapacitní nakládací box.
2. Materiál PP: lehký, pouze 2,9 kg s objemem 63 l. Hliníková tyč: lehká a stabilní, nerezaví.
3. Rozbalí se během několika sekund, snadné použití pro každého.
4. Ve složeném stavu je výška pouze 15 cm, může ušetřit místo a skladování ve vašem autě nebo skříni doma.
5. Hladká a tlumená kola, snadno se odvalují
6. Různé barvy k dispozici, logo lze přizpůsobit.
Naše výhody
1. Poskytujeme jednokrokový servis, design, výrobu a balení
2. Špičková kvalita, konkurenceschopná cena a dobré služby
3. Bohaté zkušenosti s návrhem a výrobou polic
4. Materiál šetrný k životnímu prostředí, odolná struktura

Populární Tagy: skládací skládací vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Skládací skládací vozíkDalší
Skládací skládací vozíkOdeslat dotaz











