Popis
Technické parametry
Ušetřete si námahu a použijte přenosný nákupní vozík k válení těžkých předmětů. Skládací vozík poskytuje rychlý a pohodlný úložný prostor pro téměř jakýkoli projekt. Tento skládací vozík je vyroben z těžkého, lehkého plastu a může vám pomoci přepravovat veškeré těžké zboží po dlouhou dobu. Rukojeť teleskopu na nákupním košíku vám usnadní cestování. Zadní kolečka nákupního vozíku zajišťují plynulost na silnici. Tento nákupní košík je velmi vhodný pro nakládání potravin, nářadí, prádla, vybavení atd., aby vám pomohl různými způsoby. Po dokončení nákupu se skládací vozík složí a lze jej snadno uložit ve vašem domě nebo kufru auta.
Detaily produktu
| název | přenosný nákupní košík s potravinami |
| Modelové číslo | XJG8069 |
| Kapacita | 63L |
| Nosnost | 50 kg |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 52*32*38 cm |
| Otevřená velikost | 33*38*58cm (délka rukojeti: 42 cm) |
| Velikost balení | 44,5*18*67 cm, 2 KS/karton. 1043 PCS v 20GP, 2534 PCS ve 40HQ |
| Materiál košíku | PP plast |
| Materiál tyče | Hliník |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |
| Barva | plně barevné, lze přizpůsobit podle vašeho požadavku |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |
| aplikace | Nákupy, venkovní piknik, kancelář, škola atd |

Vlastnosti přenosného nákupního košíku s potravinami
1. Přenosný nákupní košík s potravinami měří v rozloženém stavu 52*32*38 cm a poskytuje 63L prostoru pro přenášení nářadí a zboží.
2. Je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu, odolné, lehké a flexibilní konstrukce.
3. S nosností až 50 kg, design se čtyřmi otočnými koly a rukojetí z hliníkové slitiny usnadňují tažení a přepravu.
4. Lze použít jako přenosný šikovný nosič na nákupy, piknik, cestování, grilování atd.
Naše továrna
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderní společnost skupiny sestávající z Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. a Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., která má nezávislý výzkum a vývoj, nezávislou výrobu a nezávislý prodejní tým. Existuje profesionální, efektivní, nadšený, obětavý a poctivý pracovní tým. V současné době obchodní rozsah společnosti roste den ode dne a jejími zákazníky jsou po celém světě. Získala důvěru domácích i zahraničních zákazníků s dobrou pověstí.
Zásada služby: "S nejrozumnější cenou a perfektními službami, poskytovat ty nejlepší produkty"
Obchodní filozofie: "Profesionální, integrita, důvěryhodnost"
Srdečně pozvěte partnery z celého světa, aby srdečně spolupracovali a vytvořili lepší budoucnost!
Naše výhody
1. Poskytujeme jednokrokový servis, design, výrobu a balení
2. Špičková kvalita, konkurenceschopná cena a dobré služby
3. Bohaté zkušenosti s designem a výrobou polic
4. Materiál šetrný k životnímu prostředí, odolná struktura

Populární Tagy: přenosný nákupní košík s potravinami, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Odeslat dotaz










