Popis
Technické parametry
Vozík pro seniory
In recent years, dragging all kinds of rolling carts to shop in the supermarket has become a new fashion, and small shopping carts are becoming more and more popular. Because the stylish, beautiful and practical shopping cart not only liberates your hands and shoulders, but also makes you stand at the forefront of fashion.
The use of Cart for elderly makes the elder's life more convenient. It is perfect for urban and city living, daily grocery shopping, laundry pick up, even can be used outdoors like for camping. It can be folded, easy for storage in car or at home. It can climb the stairs so it's effortless.
Detaily produktu
| název | Vozík pro seniory |
| Modelka | XJG8066 |
| Kapacita | 42L |
| Nosnost | 70 kg |
| Hmotnost | 3,55 kg |
| Velikost košíku | 303045 cm |
| Otevřená velikost | 944542 cm |
| Velikost balení | 1003836cm/9ks |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem |
| Kolo | 63mm/90mm, PP/PP,PVC |

Features of vozík pro seniory
1. Pevná konstrukce: Používáme vysoce-kvalitní a odolný kov, takže tento skládací nákupní košík lze používat po dlouhou dobu a často.
2. Kolečka otočná o 360 stupňů: Kolečka ve spodní části usnadňují otáčení vozíku při otáčení nebo změně směru na hrbolatých chodnících. Zadní kolečka pro stoupání do schodů vám umožní bez problémů zdolávat schody.
3. Folding design: The practical shopping cart makes transportation and storage easy and worry-free. We designed the cart to be foldable and flat, so it doesn't take up much space.
4. Multifunkční: Tento vozík se nepoužívá pouze pro přepravu věcí z prádelny a obchodů s potravinami, ale také pro kempingové vybavení a zahradnické nářadí. Je široce používán v kancelářských dokumentech, kufrech, balené vodě, plážovém vybavení u dodavatelů kuchyní.
Populární Tagy: vozík pro seniory, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Nákupní vozíky pro schodyDalší
Kolový vozík pro schodyOdeslat dotaz










