Popis
Technické parametry
Nákupní vozík s kolečky na schody
Tento produkt je 8kolový přenosný skládací nákupní vozík s potravinami s odnímatelnou nákupní taškou. Přijímá vysoce kvalitní rám z hliníkové slitiny, který je robustní a odolný, nelze jej snadno deformovat a má silnou nosnost. Ložisková kolečka z nerezové oceli jsou odolná proti opotřebení a snadno se pohybují. Tři kolečka jsou navržena pro schopnost lézt po schodech. Vozík může snadno jezdit po schůdcích nahoru a dolů. Použijte vylepšenou verzi otočné rukojeti, není třeba se ohýbat, abyste táhli vozík, ušetříte námahu při lezení po schodech. Přední kolo je univerzální, které se může snadno otáčet o 360 stupňů. Skládací vozík lze přeměnit na vozík pro přepravu velkých předmětů. Odnímatelnou tašku a košík nákupního košíku lze používat samostatně. Do nákupního košíku lze naložit zeleninu, potraviny, vodu, olej, ovoce a zeleninu. Má více funkcí, vhodné pro nakupování, vyzvedávání, cestování, divoké kempování atd.
Detaily produktu
| název | nákupní vozík s kolečky na schody |
| Modelové číslo | XJG8130 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 50 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*40*31 cm |
| Otevřená velikost | Rozměry 34*59*44 cm |
| Velikost balení | 92*39*60cm, 7ks v kartonu |
| Kontejner | 900ks v 20GP, 2400ks v 40HQ |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |







Dostupné barvy

Vlastnosti nákupního vozíku s kolečky na schody
1. Vozík s potravinami s kolečky na schody měří v rozloženém stavu 30*44*93cm a poskytuje dostatečný prostor pro přepravu různých věcí při nakupování v obchodě, supermarketu nebo na farmářském trhu.
2. Vozík s potravinami měří ve složeném stavu 30*8*93cm, snadno se skladuje v každém rohu.
3.' je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, odolný a lehký, může snadno přenášet zboží o hmotnosti 35 kg.
4. Snadné otevírání a skládání, vhodné pro použití i pro starší.
5. Čtyři univerzální kolečka, snadno se pohybují a rolují, bez námahy.
6. Je velmi vhodný pro každodenní obchody s potravinami, nákupy, vyzvedávání prádla nebo každodenní odvoz. Je také velmi vhodný pro jízdu metrem nebo rychle do rohového obchodu s potravinami, místního lahůdkářství, pekárny nebo večerky.
Naše továrna
V květnu 1997 byla založena společnost Jiaxing xingteng Plastic Co,ltd.
V květnu 2002 byla založena Jiaxing xingteng Caster Co,ltd.
V únoru 2006 zažádal o ochrannou známku „TENG“ po celém světě
V červenci 2008 prošel mezinárodním certifikátem systému jakosti ISO9001-2000
V květnu 2011 projít auditem BV
V březnu 2017 získala certifikát ROHS 2.0
V září 2019 byla založena společnost Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
V srpnu 2020 získá Xingteng další patent na vynález, který schválil americký patentový úřad.

Populární Tagy: nákupní vozík s kolečky na schody, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Odeslat dotaz











