Popis
Technické parametry
Vozík na šplhání do schodů s potravinami
Zvýšením bezpečnostního plotu a prohloubením designu nákupního schodišťového vozíku lze předměty bezpečně stohovat a není třeba se obávat skrytých nebezpečí způsobených četnými předměty.
Prodloužená část hlavního rámu se používá jako rukojeť, což usnadňuje tlačení a tahání. Intimní design rukojeti úložného koše umožňuje umístit své oblíbené místo tak, jak chcete, což je snadné a pohodlné.
Kladkové zařízení je instalováno ve spodní části a humanizovaný design umožňuje pohodlnější a rychlejší přesun a přepravu věcí, což šetří čas a úsilí.
Prostě předstírejte, cokoli chcete, s ovocem a zeleninou, všechno přijde.
Detaily produktu
| název | nákupní vozík na schodiště |
| Modelové číslo | CLC001 |
| Kapacita | 42L |
| Nosnost | 25 kg |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Velikost košíku | 46*31,5*29 cm |
| Otevřená velikost | 85,5*44,5*38,5 cm |
| Velikost balení | 95*48*10,5 cm, 1ks/karton |
| Materiál | Žehlička |
| Kolo | 75mm/90mm, PP/PP, PVC |
| MOQ | 1000 KS |

Vlastnosti nákupního vozíku na schodiště
1. 42L velká kapacita, může nést mnoho různých věcí.
2. Kolečka pro šplhání po schodech, usnadňuje přenášení věcí, když jdete nahoru, zvláště ideální pro starší lidi, děti, ženy v domácnosti.
3. Víceúčelové, pro venkovní nebo vnitřní nezbytné každodenní použití, lze použít pro nakupování, kempování, praní atd.
4. Power Coating S vysoce kvalitní barvou je obtížné zrezivět.
5. Skládací, velmi snadné otevírání a skládání, šetří místo.
Naše továrna
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderní společnost skupiny sestávající z Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. a Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., která má nezávislý výzkum a vývoj, nezávislou výrobu a nezávislý prodejní tým.
Existuje profesionální, efektivní, nadšený, obětavý a poctivý pracovní tým. V současné době obchodní rozsah společnosti roste den ode dne a jejími zákazníky jsou po celém světě. Získala důvěru domácích i zahraničních zákazníků s dobrou pověstí.
Zásada služby: "S nejrozumnější cenou a perfektními službami, poskytovat ty nejlepší produkty"
Obchodní filozofie: "Profesionální, integrita, důvěryhodnost"
Srdečně pozvěte partnery z celého světa, aby srdečně spolupracovali a vytvořili lepší budoucnost!

Populární Tagy: nákupní vozík na schodiště, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Odeslat dotaz











