Popis
Technické parametry
Ať už jdeš do obchodu s potravinami, do prádelny nebo jen převážíš věci z bodu A do bodu B, pojízdný vozík na schody je jednou z největších radostí každého obyvatele města. Mnohými láskyplně označované jako „vozíky babičky“, stačí přenést náklad do obchodu a z obchodu, abyste si uvědomili nezbytnost a užitečnost těchto vozíků.
Vzhledem k tomu, že osobní nákupní vozíky jsou stále populárnější, nové inovace v průběhu let je učinily uživatelsky přívětivějšími a nyní mnoho produktů zahrnuje vyjímatelné vložky do tašek, kryté vložky a kolečka, které vám pomohou jít nahoru elegantnějším způsobem.
Detaily produktu
| název | vozík na schodolezy |
| Modelové číslo | XJG8129 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 50 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*40*31 cm |
| Otevřená velikost | Rozměry 34*59*44 cm |
| Velikost balení | 92*39*60cm, 7ks v kartonu |
| Kontejner | 900ks v 20GP, 2400ks v 40HQ |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |

Vlastnosti schodolezeckého vozíku
1. Materiál z hliníkové slitiny, díky čemuž je vozík ultralehký, snadno se nosí.
Kapacita 2,35 l, může vložit spoustu položek, uspokojit vaše každodenní nákupní potřeby.
3. Kolečka na šplhání po schodech, usnadňují to, když jdou nahoru, zejména pro seniory, děti, ženy v domácnosti atd.
4. Jedna sekunda pro otevření a složení vozíku, snadné pro uložení v autě nebo v jakémkoli rohu doma.
5. Lehký a flexibilní, lze jej složit a přenášet.
6. Lze jej také umístit do kufru malého auta pro zálohování.
7. Skvělé tvary, super snadné použití pro každého.
8. Skládací pro snadné složení, kam jdete.
9. Kvalitní tlumená odolná kola.
10. Nerez, snadno se čistí.
Populární Tagy: vozík na schody, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Odeslat dotaz











