Popis
Technické parametry
4-kolový skládací vozík s potravinami
Ať už jdeš do obchodu s potravinami, do prádelny nebo jen převážíš věci z bodu A do bodu B, 4-kolový skládací vozík s potravinami je jednou z největších radostí každého obyvatele města. Mnohými láskyplně označované jako „vozíky babičky“, stačí nést náklad s potravinami do az obchodu, abyste si uvědomili nezbytnost a užitečnost těchto vozíků.
Skládací vozíky s potravinami jsou v současnosti první volbou pro domácí produkty na ochranu životního prostředí. Svým vzhledem postupně nahrazuje jednorázové igelitové sáčky a má výhody ve volném čase, praktičnosti a ochraně životního prostředí.
Použití skládacích vozíků usnadňuje život staršího. Je ideální pro městský a městský život, každodenní nákupy potravin, vyzvednutí prádla, dokonce může být použit venku, jako je kempování. Dá se složit, snadno uskladnit v autě nebo doma. Dokáže vylézt po schodech, takže je to bez námahy.
Detaily produktu
| název | 4-kolový skládací vozík s potravinami |
| Modelka | XJG8078 |
| Kapacita | 109L |
| Nosnost | 30 kg |
| Hmotnost vozíku | 4,6 kg |
| Velikost košíku | 59*40,5*45cm |
| Otevřená velikost | 103*54*58,5 cm |
| Velikost balení | 110*10*52cm, 2ks/karton; 870ks/20GP, 2360ks/40HQ |
| MOQ | 870 ks |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem |
| Kolo | 240 mm/130 mm; PP/EVA |

Vlastnosti 4-kolečkového skládacího vozíku s potravinami
1. Pevná konstrukce: Používáme vysoce kvalitní a pevný kov, takže tento skládací nákupní košík lze používat po dlouhou dobu a často.
2. Odolná kola: Kola s konstrukcí náprav usnadňují přejíždění vozíku na různých cestách. Předimenzované zadní kolo dělá vozík stabilnější při pohybu a přepravě.
3. Skládací design: Praktický nákupní košík usnadňuje přepravu a skladování bez starostí. Vozík jsme navrhli jako skládací a plochý, takže nezabere moc místa.
4. Multifunkční: Tento vozík se nepoužívá pouze pro přepravu věcí z prádelny a obchodů s potravinami, ale také pro kempingové vybavení a zahradní nářadí. Je široce používán v kancelářských dokumentech, kufrech, balené vodě, plážovém vybavení u dodavatelů kuchyní.
Naše továrna
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderní společnost skupiny sestávající z Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. a Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., která má nezávislý výzkum a vývoj, nezávislou výrobu a nezávislý prodejní tým. Existuje profesionální, efektivní, nadšený, obětavý a poctivý pracovní tým.

Populární Tagy: 4-kolový skládací vozík s potravinami, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levně, cena, na prodej
Odeslat dotaz










