Popis
Technické parametry
Novou módou se v posledních letech stalo vláčení všemožných pojízdných vozíků na nákupy do supermarketu a skládací nákupní vozíky na kolečkách jsou stále oblíbenější. Protože stylový, krásný a praktický nákupní košík nejen osvobodí vaše ruce a ramena, ale také vás postaví do popředí módy.
Použití skládacího nákupního vozíku na kolečkách usnadňuje život staršího' Je ideální pro městský a městský život, každodenní nákupy potravin, vyzvednutí prádla, dokonce může být použit venku, jako je kempování. Dá se složit, snadno uskladnit v autě nebo doma. Dokáže vylézt po schodech, takže je to bez námahy.
Detaily produktu
| název | skládací nákupní vozík na kolečkách |
| Modelka | XJG8067 |
| Kapacita | 42L |
| Nosnost | 70 kg |
| Hmotnost vozíku | 3 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*30*45 cm |
| Otevřená velikost | 89*45*39 cm |
| Velikost balení | 100*38*36 cm, 9ks/karton; 1842ks/20GP, 4473ks/40HQ |
| MOQ | 2090 ks |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem |
| Kolo | 63 mm/140 mm; PP/PP,PVC |




Vlastnosti skládacího nákupního vozíku na kolečkách
1. Velikost koše měří 30*30*45cm, poskytuje velkou kapacitu 42L, unese spoustu věcí.
2. Odolnost a nerezová konstrukce kovového skládacího nákupního vozíku zajišťuje, že i po mnoha letech používání bude nákupní vozík bez koroze a bezpečný.
3. Přestože je velikost nákupního košíku velká, ve složeném stavu má pouze 7 cm. Snadné skladování v autě nebo pod sedadlem, ideální pro použití v autobuse nebo metru.
4. Díky čtyřem kolům s nápravou se vozík snadno pohybuje a je ideální pro jízdu po chodnících, ulicích, rozích atd. Vynikající způsob přepravy oblečení, potravin, zahradních potřeb atd.
5.Velká rukojeť s dlouhou pryžovou rukojetí poskytuje design tlačení nebo tahu. Praktické nástroje a široká škála aplikací: čistý design linií, stylový vzhled. Tento kovový skládací nákupní vozík je praktickým nástrojem ve vašem každodenním městském a městském životě, díky kterému je váš život pohodlnější.
6. Snadná montáž, není potřeba žádný nástroj, snadná obsluha pro každého.
Balení:
Detail balení: Balení lze přizpůsobit dle požadavku zákazníka.
Detail doručení: Závisí na množství, které si objednáte, obvykle to trvá 20-25 dní po potvrzení objednávky.
Lodní doprava:
Vybíráme nejvhodnější expresní pro malé balíčky, pokud je čas naléhavý.
Zboží zasíláme letecky nebo po moři, pokud je zboží těžké a dodací lhůta je dostatečná
Zboží zasíláme do vašeho skladu, pokud máte vlastní spedici.
Naše továrna:
1. Více než 20 let zkušeností v průmyslu hardwaru a nákupních vozíků, vynikající výrobní kapacita. Nová továrna založena v Anhui v roce 2019.
2. Vybavení produktu: Přesný vstřikovací stroj, lisovací stroj, nýtovací stroj, nakládací testovací stroj, testovací stroj na pokovování solným sprejem, stroj na testování tvrdosti.
3. Zkušený tým R&D, profesionál v oblasti 3D, 2D vykreslování, prototypů a nástrojů.
4. Zásada služby:"S nejpřiměřenější cenou a perfektními službami, poskytovat ty nejlepší produkty". Obchodní filozofie:"Profesionální, integrita, důvěryhodnost"


Certifikáty:


Populární Tagy: skládací nákupní vozík na kolečkách, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Odeslat dotaz











