Skládací Potravinářský Vozík S Kolečky
Popis
Technické parametry
V posledních letech se novou módou stalo tahání všech druhů pojízdných vozíků na nákupy do supermarketu a stále populárnější jsou skládací vozíky s potravinami s kolečky. Protože stylový, krásný a praktický nákupní košík nejen osvobodí vaše ruce a ramena, ale také vás postaví do popředí módy.
Použití skládacího nákupního vozíku s kolečky usnadňuje život staršího' Je ideální pro městský a městský život, každodenní nákupy potravin, vyzvednutí prádla, dokonce může být použit venku, jako je kempování. Dá se složit, snadno uskladnit v autě nebo doma. Dokáže vylézt po schodech, takže' je bez námahy.
Detaily produktu
| název | skládací nákupní vozík s kolečky |
| Modelka | XJG8067 |
| Kapacita | 42L |
| Nosnost | 70 kg |
| Hmotnost vozíku | 3 kg |
| Velikost košíku | Rozměr 30*30*45 cm |
| Otevřená velikost | 89*45*39 cm |
| Velikost balení | 100*38*36 cm, 9ks/karton; 1842ks/20GP, 4473ks/40HQ |
| MOQ | 2090 ks |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem |
| Kolo | 63 mm/140 mm; PP/PP,PVC |




Vlastnostiskládací nákupní vozík s kolečky
1. Velikost koše měří 30*30*45cm, poskytuje velkou kapacitu 42L, unese spoustu věcí.
2. Odolnost a nerezová konstrukce kovového skládacího nákupního vozíku zajišťuje, že i po mnoha letech používání bude nákupní vozík bez koroze a bezpečný.
3. Přestože je velikost nákupního košíku velká, ve složeném stavu má pouze 7 cm. Snadné skladování v autě nebo pod sedadlem, ideální pro použití v autobuse nebo metru.
4. Díky čtyřem kolům s nápravou se vozík snadno pohybuje a je ideální pro jízdu po chodnících, ulicích, rozích atd. Vynikající způsob přepravy oblečení, potravin, zahradních potřeb atd.
5.Velká rukojeť s dlouhou pryžovou rukojetí poskytuje design tlačení nebo tahu. Praktické nástroje a široká škála aplikací: čistý design linií, stylový vzhled. Tento kovový skládací nákupní vozík je praktickým nástrojem ve vašem každodenním městském a městském životě, díky kterému je váš život pohodlnější.
6. Snadná montáž, není potřeba žádný nástroj, snadná obsluha pro každého.
Naše továrna


Populární Tagy: skládací nákupní vozík s kolečky, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Další
Lehký skládací vozíkOdeslat dotaz











