Popis
Technické parametry
Podrobnosti o produktu
| Jméno | Hliníkový nákupní vozík |
| Číslo modelu | XJG8072 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 25KG |
| Velikost košíku | 38 * 29 * 30 cm |
| Otevřená velikost | 90 * 42 * 46 cm |
| Velikost balení | 92 * 39 * 59cm, 7ks v kartonu |
| Kontejner | 925ks v 20GP, 2448ks v 40HQ |
| Materiál | Hliníková slitina |
| Kolo | 140 mm/80 mm, PP/PVC |

Aero hliníkový materiál

Silná nosnost





Vlastnosti hliníkového nákupního vozíku
1. Lehké, přenosné, snadné přenášení a osvo i vysvobodení rukou a paží.
2. Košík měří 38 * 29 * 30 cm, kapacita je dost pro vaše každodenní nákupní požadavky.
3. Měkká rukojeť, chraňte si ruce.
4. Dvě univerzální kola vpředu a dvě otočná kola vzadu, snadno se valí.
5. Vysoce kvalitní materiál z hliníkové slitiny nedostane rez.
Populární Tagy: hliníkový nákupní vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Dvojice
Víceúčelový nákupní košíkDalší
NeOdeslat dotaz











