Popis
Technické parametry
Detaily produktu
| název | supermarketový vozík |
| Modelové číslo | XJG8069 |
| Kapacita | 63L |
| Nosnost | 50 KG |
| Hmotnost | 2,9 KG |
| Velikost koše | 52*32*38 cm |
| Otevřená velikost | 33*38*58 cm (délka rukojeti: 42 cm) |
| Velikost balení | 44,5*18*67 cm, 2 KS/karton. 1043 PCS v 20GP, 2534 PCS ve 40HQ |
| Materiál košíku | PP plast |
| Materiál tyče | Hliník |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |
| Barva | plnobarevné, lze upravit podle vašeho požadavku |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |
| aplikace | Nakupování, venkovní piknik, kancelář, škola atd |





Funkce
1. Supermarketový vozík po rozložení měří 52*32*38 cm a poskytuje 63 l prostoru pro přenášení nářadí a zboží.
2. Je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu, trvanlivé, lehké a flexibilní konstrukce.
3. Schopen podporovat až 50 kg, čtyři otočná kola a rukojeť z hliníkové slitiny usnadňují tahání a přepravu.
4. Lze použít jako přenosný příruční nosič na nákupy, piknik, cestování, grilování atd.
Historie naší továrny
● V květnu 1997 byla založena společnost Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● V květnu 2002 byla založena společnost Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● V únoru 2006 požádal o „TENG'trademark po celém světě“
● V červenci 2008 prošlo mezinárodním certifikátem systému kvality ISO9001-2000
● V květnu 2011 složte BV audit
● V březnu 2017 získal certifikát ROHS 2.0
● V září 2019 byla založena společnost Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● V srpnu 2020 získal Xingteng další patent podle vynálezu, který schválil americký patentový úřad.


FAQ
Q1. Jste továrna nebo obchodní společnost?
A: Jsme profesionální výrobce a obchodní společnost od roku 1997.
Q2. Mohu získat vzorky zdarma?
Odpověď: Ano, vzorky jsou většinou k dispozici, náklady na dopravu budou účtovány.
Q3. A co váš zákaznický servis?
Odpověď: Máme zkušeného odborníka na produkty, který vám poskytne nejlepší služby.
Q4. Jak mohu věřit vaší kvalitě?
Odpověď: Náš produkt prošel certifikátem kvality ISO9001 a výrobek se prodává po celém světě po celá desetiletí.
Populární Tagy: supermarketový vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Odeslat dotaz











