Popis
Technické parametry
Skládací nákupní vozík
Už vás nebaví tahat se spoustou tašek v rukou a pažích při nakupování nebo cestování? Skládací nákupní vozík vyráběný společností Jiaxing Xingjie Machinery může ve vašem životě znamenat velký rozdíl!
Díky designu se čtyřmi koly už nemusíte nosit tašky v ruce, stačí jen dát všechny věci do skládacího nákupního košíku a vytáhnout jej, čímž uvolníte ruce a paže,
Od té doby se není třeba bát ostudy přílišného nakupování při nakupování, zejména u dívek a starších lidí doma. Je to perfektní volba pro náš každodenní nákupní život!
Detaily produktu
| název | Skládací nákupní košík |
| Modelové číslo | XJG8068 |
| Materiál | Železná trubka s nátěrem barvy |
| Velikost koše | 26*24*35 cm |
| Otevřená velikost | 83*38*30 cm |
| Půvabná velikost | 38*39*94 cm/8 ks |
| Kapacita | 21L |
| Kolo | 63 mm/93 mm, PP |

Výhody naší továrny
1. Profesionální výrobce nákupních vozíků od roku 1997.
2. K dispozici je bezplatný vzorek.
3. Krátká dodací lhůta
4. Tým R&D se zabývá návrhem a patentem nových produktů
5. Certifikát ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Přísný systém řízení kvality s naším vlastním pokročilým testovacím strojem.
7. Profesionální tým poprodejních služeb.
8. Při běžném používání kola je záruční doba na smluvní zboží jeden rok od data dodání.
9. OEM& ODM přijatelné.
10. Země na produktech je přijatelná.
11. Balíček lze přizpůsobit.
12. Rychlá a efektivní reakce do 24 hodin.
13. Platební podmínky: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, hotovost.
14. Teng caster může dodávat širokou škálu koleček a kol& související hardware.
15. Každý zákazník' s požadavek může být k dispozici.


Populární Tagy: skládací nákupní vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Odeslat dotaz












