Popis
Technické parametry
Podrobnosti o produktu
| Jméno | nákupní košík s 360 koly |
| Číslo modelu | XJG8072 |
| Kapacita | 35L |
| Nosnost | 25KG |
| Velikost košíku | 38 * 29 * 30 cm |
| Otevřená velikost | 90 * 42 * 46 cm |
| Velikost balení | 92 * 39 * 59cm, 7ks v kartonu |
| Kontejner | 925ks v 20GP, 2448ks v 40HQ |
| Materiál | Hliníková slitina |
| Kolo | 140 mm/80 mm, PP/PVC |

Aero hliníkový materiál:
Odolné proti korozi
Odolné proti oděru
Lehký
Trvalý

Silná nosnost

Zábradlí:
Zdůšnutím bezpečnostního plotu, sešitím bezpečnostního návrhu a bezpečným stohováním předmětů.
Již se nemusíte starat o skrytá nebezpečí způsobená četnými předměty.

Opěrka:
Prodloužení hlavního rámu se používá jako rukojeť, což usnadňuje tlačení a tažné

Odolná němá kola:
Konstrukce kola činí vozík pohodlnějším a šetří práci při pohybu a přepravě.


Funkce produktu
1. Nákupní košík s 360 koly měří 90 * 42 * 46 cm, s kapacitou 35L, což poskytuje správný prostor pro přepravu různých věcí při nakupování v obchodě, supermarketu nebo farmářském trhu.
2. Snadná montáž, nevyžaduje se žádný nástroj, snadno se otevírá a skládá
3. Je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, trvanlivé a lehké, může snadno přepravovat 25KG zboží.
4. Dvě univerzální kola vpředu a zadní kola s nápravou, snadno se pohybují a kutálí.
FAQ
Q1. Jaký druh (obchodní podmínky) můžete udělat? Jaké budou vaše platební podmínky?
A: 1. Obchodní podmínky: FOB, EXW, CNF/CFR.
2. Platební podmínky: T/T, L/C, PayPal.
Q2. Mohu dostat vzorky zdarma?
Odpověď: Ano, vzorky budou zdarma, ale musíte zaplatit náklady na přepravu a celní odbavení.
Q3. Jaká bude vaše dodaná doba?
A: 15-30 dní pro stávající modely; 30-45 dní pro nové modely.
Q4. Mám nové návrhy, můžete nám otevřít formy?
Odpověď: Ano, máme profesionální designový tým. Jen připomeňte, že bude požadováno množství.
Q5. Nikdy nevážíme z Číny, můžete nám pomoci zařídit?
A: Jistě. Máme také profesionální logistické týmy. Můžeme pomoci zákazníkovi zajistit dodávku.
Q6. A co kvalita vašich produktů?
A: Pokud jde o kvalitu, máme tovární QC&QA tým a certifikace třetí strany je k dispozici.
Populární Tagy: nákupní košík s 360 koly, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Odeslat dotaz











