Popis
Technické parametry
Detaily produktu
| název | extra velký skládací nákupní košík |
| Modelové číslo | XJG8076 |
| Kapacita | 73L |
| Nosnost | 50 KG |
| Hmotnost | 4,3 KG |
| Velikost koše | 47*35*38,5 cm |
| Otevřená velikost | 94*51*55 cm |
| Velikost balení | 95*11*56 cm, 2ks/karton; 956 ks v 20GP, 2323 ks v 40 HQ |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Kolo | 75/180 mm, PP, PP/PU |

Vlastnosti extra velkého skládacího nákupního košíku
1. Velikost koše měří 47*35*38,5 cm, poskytuje velkou kapacitu 73L.
2. Odolnost a nerezová konstrukce extra velkého skládacího nákupního košíku zajišťuje, že i po mnoha letech používání bude nákupní košík bez rzi a bezpečný.
3. Přestože je velikost nákupního košíku velká, ve složeném stavu má pouhých 5 cm. Snadné skladování v autě nebo pod sedadlem, ideálně pro použití v autobusu nebo metru.
4. Díky PP/PU kolečkům se skvěle válí na chodnících, ulicích, v rozích atd. A při odvalování je tichý.
O nás
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderní skupinová společnost skládající se z Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. a Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
● V květnu 1997 byla založena společnost Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● V květnu 2002 byla založena společnost Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● V únoru 2006 požádal o „TENG'trademark po celém světě“
● V červenci 2008 prošlo mezinárodním certifikátem systému kvality ISO9001-2000
● V květnu 2011 složte BV audit
● V březnu 2017 získal certifikát ROHS 2.0
● V září 2019 byla založena společnost Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● V srpnu 2020 získal Xingteng další patent podle vynálezu, který schválil americký patentový úřad.


Populární Tagy: extra velký skládací nákupní košík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Dvojice
Lehký skládací nákupní košíkDalší
Nákupní košík s 360 kolyOdeslat dotaz











