Popis
Technické parametry
Lehký skládací nákupní košík
Lehký skládací nákupní košík je vyroben z nerezové oceli a má 4 otočná PP gumová kola, snadno se pohybuje a je tichá.
Nákupní košík je zakončen železnou trubkou s práškovým nástřikem a snadno se čistí a nikdy nerezaví.
Velikost je malá, velmi snadno se nosí. A sklopné pro pohodlné skladování v kufru auta nebo skříni domu.
Snadná montáž, snadné otevírání a skládání, každý může pracovat.
Detaily produktu
| název | Lehký skládací nákupní košík |
| Modelové číslo | XJG8064 |
| Kapacita | 21L |
| Nosnost | 8 kg |
| Hmotnost | 1,8 KG |
| Velikost koše | 24*25*34 cm |
| Otevřená velikost | 24,2*25,2*33,7 cm |
| Velikost balení | 92*30*38 cm, 6ks/karton; 1485 ks v 20GP, 3890 ks v 40 HQ |
| Materiál | žehlička |
| Kolo | 65/115 mm, PP |
| MOQ | 300 ks |




O nás
1. Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderní skupinová společnost skládající se z Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. a Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd. Více než 20 let zkušeností v oboru hardwaru a nákupních vozíků, vynikající výrobní kapacita . Naše nová továrna Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd byla založena v roce 2019.
2. Máme certifikáty jako ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
3. Vybavení produktu: Přesný vstřikovací stroj, razicí stroj, nýtovací stroj, stroj pro testování nakládání, stroj na testování pokovování solným postřikem, stroj na testování tvrdosti.
4. Zkušený tým R&A, profesionální prodejní tým, tým vášnivých pracovníků.
5. Výrobní trh: Severní Amerika, Jižní Amerika, Evropa, jihovýchodní Asie/ střední východ, Afrika, východní Asie (Japonsko/ Jižní Korea), Austrálie, domácí


Populární Tagy: lehký skládací nákupní košík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Odeslat dotaz










