Popis
Technické parametry
Nákupní vozík s potravinami
Nákupním vozíkem potravin se rozumí druh ručního vozíku, který zákazníci používají k dočasnému uložení vybraného zboží v supermarketech a dalších velkých nákupních centrech. Obvykle je několik vrstev, ve kterých se mohou ukládat různé předměty a některé mohou nosit i děti.
Typy supermarketových nákupních vozíků: běžné nákupní vozíky a rybí nákupní vozíky, americké nákupní vozíky, australské nákupní vozíky, japonské nákupní vozíky, ploché nákupní vozíky, plastové nákupní vozíky.
Detaily produktu
| název | nákupní vozík s potravinami |
| Modelové číslo | US185A |
| Kapacita | 40L/70L/100L/120L/150L/185L/195L/210L |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 22,1 kg |
| Velikost | 1040x590x1020mm |
| Velikost balení | 160 PCS v 20GP, 425 PCS v 40HQ |
| Materiál | Ocel plus plast |
| Kolo | 5 palců, PU |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |

Vlastnosti nákupního vozíku s potravinami
1. Vysoce kvalitní materiáls, vyrobeno z pevného ocelového drátu, odolného a s dlouhou životností.
2. Těžká ocelová konstrukce, snadno se čistí, má dlouhou životnost a je vyrobena tak, aby odolala přírodním živlům.
3. Díky drátěnému rámu se voda nemůže shromažďovat, takže vozíky lze snadno skladovat venku a snadno se čistí.
4. Volitelná dětská sedačka se vyklápí, aby byly děti v bezpečí.
5. Těžká otočná kola, nehlučná při pohybu, 360 stupňů poskytuje snadnou mobilitu.
6. Plastová rukojeť je snadno uchopitelná a pohodlná, chrániče rohu zabraňují poškození rámu, kdykoli narazí do těžkých předmětů nebo jiných vozíků.

Populární Tagy: potravinový nákupní vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Další
Nákupní vozíkOdeslat dotaz











