Popis
Technické parametry
Nákupní vozík
S velkým množstvím zahraničních podniků nalévá nejen rozvoj naší ekonomiky, ale přináší i nové technologie. S neustálým zvyšováním výroby a rozšiřováním kapacit podniků se standardizace a efektivita podnikových produktů přirozeně dostává na pořad dne. Nákupní vozík supermarketů je důležitým nástrojem pro modernizaci nakupování a zvyšování efektivity, a tak vznikl také průmysl nákupních košíků.
Detaily produktu
| název | nákupní vozík |
| Modelové číslo | US110A |
| Kapacita | 40L/70L/100L/120L/150L/185L/195L/210L |
| Nosnost | 70 kg |
| Hmotnost | 16,8 kg |
| Velikost | 890 x 530 x 980 mm |
| Velikost balení | 236 PCS v 20GP, 590 PCS v 40HQ |
| Materiál | Ocel plus plast |
| Kolo | 5 palců, PU |
| Logo | Přijměte přizpůsobené logo |
Vlastnosti nákupního vozíku
1. Vysoce kvalitní materiáls, vyrobeno z pevného ocelového drátu, odolného a s dlouhou životností.
2. Těžká ocelová konstrukce, snadno se čistí, má dlouhou životnost a je vyrobena tak, aby odolala přírodním živlům.
3. Díky drátěnému rámu se voda nemůže shromažďovat, takže vozíky lze snadno skladovat venku a snadno se čistí.
4. Volitelná dětská sedačka se vyklápí, aby byly děti v bezpečí.
5. Těžká otočná kola, nehlučná při pohybu, 360 stupňů poskytuje snadnou mobilitu.
6. Plastová rukojeť je snadno uchopitelná a pohodlná, chrániče rohu zabraňují poškození rámu, kdykoli narazí do těžkých předmětů nebo jiných vozíků.

Naše továrna
● V květnu 1997 byla založena společnost Jiaxing xingteng Plastic Co,ltd.
● V květnu 2002 byla založena společnost Jiaxing xingteng Caster Co,ltd.
● V únoru 2006 zažádáno o ochrannou známku „TENG“ po celém světě
● V červenci 2008 složila mezinárodní certifikát systému kvality ISO9001-2000
● V květnu 2011 projít auditem BV
● V březnu 2017 získal certifikát ROHS 2.0
● V září 2019 byla založena společnost Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● V srpnu 2020 získá Xingteng další patent na vynález, který schválil americký patentový úřad.

Populární Tagy: nákupní vozík, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, na prodej
Dvojice
Jídlo Nákupní VozíkOdeslat dotaz











